Naše produkce

Vyrábíme ve standardizovaných rozměrech, ale jinak na Vaše přání, můžeme vyrobit naše produkty v odlišných rozměrech.

 

> Vylézáková okna (střešní okna)

vyrábíme z pozinku, titanzinku, mědi, hliníkový plech přírodní i lakovaný, dále vyrábíme z plechů společností Ruuki a Lindab. Výplň otevíratelného dílu je z polycarbonátu, popřídě plný z plechu. Rozměry nehrají pro naši výrobu roli, děláme typizované, tak atypické rozměry. Dále můžeme nabídnout klasické ukončení vylézaku do střechy z plechu, nebo kvalitného olovnatého pásu.

 

Klasické zakončení.Zakončení pomocí Pb pásu.

> Napoleony (stříšky na komín)

vyrábíme dle rozměrů komínu u našich klientů. Konstrukční pásovina je pro nás dodávaná žárově pozinkovaná uhlíková ocel na níž je nanýtován krycí plech z pozinku nebo nerez oceli. Jsme schopni uspokojit i náročnějšího klienta pomocí celoměděnného napoleona.

> Výpustě do sudu

vyrábíme s klasickou výklopkou vyusťující do přistavené nádrže, nebo se šroubením pro napojení na hadicový systém. Materiály a rozměry výklopek se mohou přispůsobit potřebám zákazníka. Standartně provádíme výklopky v provedení pozink plech, titanzinek a měď, průměr potrubí je 80, 100 a 120 mm. Lze provést i v atypických rozměrech, pořípadě i z barveného pozinku typu Lindab, apod.

> Zakončení odvětrávacích a kouřových systémů

Námi standartně vyráběné zakončení je z pozinkovaného plechu a mědi, jinak volba materiálu se řídí potřebou klienta.

> Okapové systémy "Šíma"

Naše firma produkuje i své vlastní okapové systémy zaměřené na materiály z mědi, titanzinku a pozinkovaného plechu. Standartně vyrábí v rozměrech svodových rour 80, 100 a 120 mm. Hlavní sortiment výroby je zaměřen od kotlíků po výtoková kolena. Pokud klient požaduje atypické rozměry (průměry, úhly kolen), jsme schopni zabezpečit potřebu klienta.