Klempířské práce - Sušice, Klatovy, Horažďovice, Strakonice

> > V oboru klempířských prací máme dlouholeté zkušenosti, po dobu dvou generací.

> Naši klempíři mají řadu letitých zkušeností se zpracováním plechu, dále jsou školeni našimi dodavateli, z pohledu nových trendů. Naše dílna je vybavena dle  potřeb naší firmy z pohledu kvality práce, využívají se stroje mechanické, tak i s elektrohydraulickými pohony.

> Jsme schopni uspokojit zákazníka z pohledu jakéhokoli množství, vyrábíme v malých, ale i velkých sériích, pro velké společnosti i jednotlivce.

> Naše portfolio dostupných materiálů je od ocelových, pozinkovaných plechů po plechy z lehkých slitin kovů, dále můžeme zakazníka uspokojit pestrou barevnou škálou povrchů námi dodaných plechových výrobků.

>>> Zajistíme "střechy na klíč" tzn.: kompletní dodávku klempířských prací, včetně tesařských a pokrývačských, od zaměření, vytvoření nejpříznivější cenové nabídky, výroby a dodávky, po kvalitní montáž a předání celé zakázky našemu klientovi.<<<

> Jsme schopni zajistit výrobu i montáž například těchto klempířských prvků: venkovní parapety, okapnice zídek balkonů, okapové systémy v kulatém i hranatém provedení. Dále zajišťujeme oplechování říms, lemování a olištování fasád rekonstruovaných historických domů a zateplovaných fasád bytových staveb. Jsme schopni přispět bezpečnosti požáru v podobě oblechování komínů, tak i zvýšením jejich životnoti v podobě krycích stříšek tzv. "napoleonů".

> Krytí střech jsme schopni zabezpečit z různých materiálů jako měď, titanzinek, pozink,Lindab, Rheizink, Ruukki,slitiny lehkých kovů,PVC(Fatrafol).

> Dovedeme zrealizovat typizované okapové a střešní systémy, tak i atypické dle potřeb a přání zákazníka. Námi vyráběné okapové systémy, dle požadavků klienta.

>Vaření Střešní fólie PVC, Fatrafol její přednosti:

  • Vynikající odolnost povětrnostním vlivům
  • Strukturní pevnost a odolnost proti mechanickému namáhání
  • Velmi dobrá chemická odolnost agresivním vlivům ovzduší
  • Vysoká propustnost pro vodní páry
  • Odolnost proti prorůstání kořenů rostlin
  • Vynikající svařitelnost
  • Minimální přitížení nosné konstrukce střechy
  • Minimální požární zatížení objektu
  • Hygienická a ekologická nezávadnost

 

> Naše strojní vybavení pro zpracování plechů umožňuje střih do tloušťky 1,3 mm, v délce 2 metry.

> Dále jsme schopni stříhat do tloušťky 0,8 mm a ohýbat v maximální délce 4 metry.

> Ohýbačka na falcovaný plech.

> Ostatní strojní vybavení umožňuje:

- skružování do tloušťky materiálu 1,3 mm a v délce 1 metru,

- signování do tloušťky 1 mm,

- kruhové vystřihování do tlouťky plechu 1 mm a průměr kruhu cca 80 cm, (od průměru cca 10 cm).